Biz Per Teknolojiyiz, Biz Ölçeriz Çözeriz Geliştiririz Sürdürürüz

1997 yılında kurulan firmamız Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), Malzeme İhtiyaç Planlaması (MRP) ve Üretim Kaynak Planlaması (MRP II) konularında özel sektör ve kamu özel sektör ortaklığı bulunan firmalara hizmet vermektedir. Her sektörün ve işletmenin kendine ait dinamikleri olduğu ve bunların çözümlerinin ancak doğru partner anlayışı ile çözümleneceğini prensip olarak edinmiş firmamız müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.


1997 yılından itibaren Türkiye’nin en güçlü yazılım şirketlerinden olan Mikro Yazılımevi’nin İş Ortağı ve Çözüm Noktası olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. İşletmelerde teknoloji kullanımının ve dijital dönüşümün zorunlu hale geldiği günümüzde işletmelerin en doğru yazılım ve donanımları tercih etmelerini ve tercih etmiş oldukları konfigürasyonun işletme içerisinde maksimum verim ile kullanılmasını sağlıyoruz.


Kurumsal Kaynak Planlamasının işletme tarafından verimli bir şekilde kullanılabilmesi için göz ardı edilmemesi gereken faktörleri aşağıdaki gibi sıralıyoruz:


  • Doğru teknolojik yatırım
  • Doğru bilgisayar sistemleri ve yan üniteleri
  • Doğru yazılım
  • Doğru organizasyon
  • Doğru iş akışları
  • Doğru personel
  • Doğru kontrol ve bakım mekanizması

MİSYONUMUZ

Per’i olduğumuz firmaların teknoloji ve bilgiyi en doğru şekilde kullanılmasını sağlayarak; kârlılığı arttırırken maliyetlerini düşürüp, verimliliği arttırırken kontrol noktalarını etkili bir şekilde sağlamak.

VİZYONUMUZ

Prensip edindiğimiz doğrularımız ile teknolojiyi harmanlayarak tüm sektörlerde verimliliği en üst seviyeye çıkarmak.

NEDEN BİZ

Maliyetleri düşürüp, karlılığı arttırmak için verimliliği ön plana almak gerekir, verimliliği artırmak için sürdürebilir ölçümlemeyi sağlamak gerekir.
işte biz bu aşamada Per’iniz olarak devreye giriyor ve sürece dahil oluyoruz. Masraf yönetiminden, stok karlılığınıza, finansal tablolardan, firma içi rasyolarınıza kadar ölçümlenebilir, raporlanabilir hale getiriyoruz.

0
0
0
0

Korkut KUTLUCA

YÖNETİCİ ORTAK


Korkut KUTLUCA

Berke KUTLUCA

GENEL MÜDÜR
Ayten ÖZKURT

Yönetim Danışmanı-Mali İşler MüdürüAli Cemal KOÇYİGİT

YÖNETİM DanışmanıHacer KÖYLÜOĞLU

YÖNETİM DANIŞMANI - MALİ MÜŞAVİRKoray ORUÇ

ERP PROJE YÖNETİCİSİNeyfer KARAKOLLU

PROJE DESTEK SORUMLUSUÖmer Akyol

MUHASEBE UZMANIBurak AYAN

YAZILIM DESTEK UZMANIDoğuş YÜKSEL

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANITarık GÜNDÜZ

TEKNİK DESTEK SORUMLUSUMustafa DEMİR

Sistem ve Operasyon UzmanıTAHA CAN GEZMİŞ

YAZILIM DESTEK UZMANI