Mikro Destek Hizmeti

Türkiye’nin başlıca kurumsal kaynak planlama ve ticari iş yazılımlarından birisi olan Mikro ERP / MRP yazılımları modüler yapısı çerçevesinde satın alma yönetiminden, satış yönetimine, depo yönetiminden, üretim yönetimine ve genel muhasebe finans süreçlerinin içerisinde yüzlerce parametrik yapıya sahiptir.

Device

Bu süreçlerde çıkan ihtiyaçlar ve aksaklıklarda Per Teknoloji olarak müşterilerimize destek hizmetini vermekteyiz. Gerek yasal mevzuatlarda olan gelişmeler ve buna bağlı arşiv güncellemeleri, gerekse yazılıma eklenen yeni özelliklerin şirket bünyesine kazandırılması aşamasında kesintisiz ve deneyimli partner anlayışı ilemüşterilerimizin yanında oluyoruz. Arşiv geçişlerinde müşteri yetkilimiz ile haberleşerek/randevulaşarak firmanın minimum iş kaybına uğrayacak şekilde planlıyor ve uyguluyoruz. Yasal mevzuat ve özellikle muhasebesel takvime uyumluluk konusunda müşteri temsilcimiz ile iletişimde kalarak şirket içi bilgilendirilmenin yapılmasını sağlıyor, olası aksaklık ve gecikmeleri önlenmesine yardımcı oluyoruz.

Özellikle e-dönüşüm süreçleri sonrasında muhasebe ve ERP yazılımı oldukça iç içe geçmiş ve birbirinden bağımsız çalışamaz hale gelmiştir. E-fatura, E-Arşiv fatura, E-irsaliye, E-Müstahsil, E-SMMM, E-ihracat, E-beyanname, E-defter süreçlerinde işletmelerin kesintisiz bir şekilde faaliyetlerine devam edebilmesi için, destek / yardım taleplerine en kısa süre de cevap vererek katkıda bulunuyoruz. Mevzuat gelişmelerini yetkilendirilmiş personeliniz ile haberleşerek ilgili kişilere bilginin erişmesini sağlıyoruz.

Per Mikro Asistan Destek hizmetinin sadece yetkilendirilmiş personel üzerinden gerçekleştirebilmesi veri güvenliği ve işletme içinde zincirleme ilişkilerde koordinasyonun sağlanmasını amaçlanmaktadır. Per Mikro Asistan Destek hizmeti Email, telefon, uzak bağlantı ve yerinde servis yapısı ile çok kanallı olması sayesinde erişebilirlik ve çözüm hızında kesintisiz olmayı amaçlamaktayız.

Arzu ederseniz ücretsiz checkup hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Satınalmış olduğunuz programın ne kadarını kullanabildiğinizi size raporluyoruz. Soru setlerimiz ile mevcut sektörünüze göre puanlama yaparak kullanım eksikliklerinizi ve hatalarınızı size rapor halinde sunuyoruz. İşletmenizin E-dönüşüm süreçlerinde Mevzuata uyumluluk konusunda sizi bilgilendiriyoruz.

Per Mikro Asistan Destek Hizmeti ile ilgileniyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

Ücretsiz checkup hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak randevu alabilirsiniz.