İşletmenizin ihtiyaç duyduğu sunucuyu, sistem kaynakları belirlendikten dakikalar sonra kullanıma hazır halde teslim alabilirsiniz. Sanal sunucular çok hızlı kurulup, gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda sistem kaynakları kolayca arttırılabilir. Kullanacağınız sanal sunucu KVKK, BDDK ve diğer tüm yerli bilişim regülasyonlarına uygundur. Sanal Sunucu Hizmetimizden faydalanarak kendi bünyenize yapacağınız altyapı yatırımlarına ihtiyaç yoktur. Cihazların bakımlarını, onarımlarını ve çıkarabileceği tüm ekstra sorunları kenara bırakarak sadece kullanıma odaklanabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük Data Center’larında bulunan serverlarımız ile 7/24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz.

Verimerkezi ve bağlantı özellikleri

Yedekli 100 Mb simetrik internet bağlantısı, Elektrik kesilmelerine karşı yedekli UPS ve jenaretör, %99.95 uptime garantisi

Donanım ve yazılım özellikleri

Xeon tabanlı, SSD HDD ile yüksek performanslı veritabanı işlemleri, Windows 2012 Server işletim.

Hizmet özellikleri

Windows SQL Server (Express) ve Mikro V15 – V16 (Kısıtlı kullanım kopyası) uygulamalarının kullanıma hazır şekilde yüklenmesi.

Avantajları

Sunucu donanımı ve Windows Server işletim sistemi maliyetinin olmaması, Ofis dışında Mikro programını kullanabilme imkanı, İstediğiniz zaman dakikalar içinde sunucunuzun özelliklerini yükseltme veya düşürme imkanı, Belli aralıklar ile sunucunun ve Windows Server yazılımının yenilenme maliyetinin olmaması, Sunucu yönetim maliyetinin olmaması, Sunucunun fiziksel zarar görmesinden kaynaklı veri kaybı riskinin olmaması, Hırsızlık ve su baskını gibi sebeplerle veri kaybı yaşama riskinin olmaması,

Yedekleme

Her gün gece 03:00'te otomatik yedek alınması ve istediğiniz zaman eski tarihli bir yedeğe geri dönme imkan

Güvenlik

VPN bağlantısı sayesinde sunucunun dış bağlantılara kapatılması ve güvenliğinin sağlanması, Uzak masaüstü bağlantısının portunun değiştirilmesi ve VPN bağlantısı dışındaki bağlantılara kapatılması,

0
0
0
0

Türkiye genelinde internet altyapısı Metro ulaşım hattı üzerinde bulunmaktadır. İnternet açısından stratejik bir noktada konumlanmış olan Radore’nin internet altyapısı, İnternet Servis Sağlayıcılarına (ISP) doğrudan bağlı bulunmaktadır. Radore bulunduğu konumu sayesinde, her yerden çok rahat ulaşılabilecek bir pozisyondadır. MetroCity AVM gelişmiş güvenlik sistemleri, yangın ihbar, yangın söndürme ve duman tahliye sistemleri ile 7 gün 24 saat kontrol altındadır.

MetroCity AVM binası NFPA (Amerikan Ulusal Yangın Önleme Birliği) standartları dikkate alınarak kurgulanmıştır. Deprem anında yangın söndürme sisteminin etkin olarak çalışmasını sağlayacak önlemler alınmış ve doğalgazı kesen ventil sistemi kurulmuştur. Bina girişlerinde olası durumlarda itfaiyenin yangına rahatlıkla müdahale edebilmesi için itfaiye bağlantı ağızları bulunmaktadır.

Radore Veri Merkezi dijital ve fiziksel olarak 7 gün 24 saat kameralarla izlenmektedir. Radore'nin bulunduğu MetroCity AVM’ye, AVM yönetimi tarafından belirlenen saatler dışında yetkilendirilmiş personel haricinde giriş-çıkış yapmak mümkün değildir. Enerji ve iklimlendirme üniteleri veri merkezinden farklı bir katta bulunmaktadır. Bu alana sadece Radore’den yetkili kişiler giriş yapabilmektedir. Radore’ye ait alanlarda müşterilere ziyaretleri süresince Operasyon Merkezi yetkilileri eşlik etmektedir.

7/24 kesintisiz desteği her an almanın huzurunu yaşıyorum. İşimize konsantre oluyoruz. Çözümü PER Teknoloji üretiyor.

BurhanTERLEMEZ

Ev ve işyerinden Server'larımıza VPN ile bağlanmanın güvenliğini yaşıyoruz. Güvenlik tanımlamalarımızı hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Serhan ERFİDAN